Elektronický předzápis do MŠ POHODA je zpřístupněný od 7. dubna do 7. května 2021

Vážení rodiče,

máte-li vážný zájem o zápis dítěte do naší mateřské školy „Pohoda“, nabízíme Vám tímto možnost elektronického předzápisu. Tento předzápis není oficiálním zápisem, nezakládá právo na přednostní přijetí Vašeho dítěte, ale je prostředkem pro urychlení samotného oficiálního zápisu a další administrativy. Oficiální zápis resp. předání vytištěných a potvrzených dokumentů pak bude probíhat 11. a 12. 5. 2021 – podrobnosti v článku JAK PŘIHLÁSIT DÍTĚ DO MŠ POHODA

Od  7. dubna do 7. května 2021 budete mít možnost si z pohodlí domova vyplnit elektronickou žádost a tím své dítě „předzapíšete“ do MŠ. Údaje z této žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na Vás je pak pouze si vyplněnou žádost vytisknout, podepsat a v termínu oficiálního zápisu, spolu s kopií rodného listu a potvrzením o očkováním (pediatr) doručit 11. nebo 12. května do MŠ.

Veškeré Vámi vyplněné údaje jsou přímo předávány MŠ v zašifrované podobě a nikdo jiný kromě MŠ k nim nemá přístup.

S výsledky předzápisu, který předběžně naznačí, zda máte možnost být dle stanovených kritérií a v rámci volné kapacity do MŠ Pohoda přijati. Nebo jestli je pro Vás reálnější přijetí  na jinou MŠ a oficiální zápis tedy absolvovat v jiné MŠ. Pokud by tato situace nastala, budu Vás o tom informovat po ukončení předzápisu.

Jak na to?

1. www. elektronickypredzapis.cz      nebo https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/pohoda

2. Zaregistrujte se – po odeslání registrace vám na email, který před tím vyplníte, přijde aktivační odkaz, na něj klikněte a tím se aktivuje váš účet.

3. Přihlaste se znovu https://elektronickypredzapis.cz

4. Vyhledejte naší MŠ  - IČO 72048166 -  Mateřská škola Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky, Tichá 19, příspěvková organizace

nebo CTRL+ klikněte na tento odkaz https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/pohoda

5. Zvolte elektronicky se předzapsat do MŠ a vyplňte elektronickou žádost.

6. Zvolte odeslat žádost.

7. Po vyplnění žádosti vás program navede na tisk vyplněné žádosti a formulář potvrzení o očkování.

8. Posledním krokem je veškeré dokumenty podepsané dokumenty odevzdat do MŠ 11. a 12. května 2021

Pokud budete potřebovat nějaké další informace, kontaktujte mě na tel. čísle 734 315 540, nebo prostřednictvím emailu -  info@mspohoda.cz.

Děkujeme za Vaši spolupráci, těšíme se na Vás

Mgr. Pavla Macháčková a kolektiv MŠ

jak-prihlasit-dite-do-materske-skoly-pohoda-ticha-19.pdf

Nevyplněnou žádost o přijetí a potvrzení lékaře  v odkazech níže využijte pouze v případě, že jste se neúčastnili elektronického předzápisu. V případě, že jste respektovali požadavek MŠ o zapsání se v elek. předzápisu - vytiskněte si vámi vyplněnou žádost a potvrzení lékaře přímo v systému el. předzápisu.

zadost-o-prijeti-k-vytisteni-ms-ticha.pdf

potvrzeni-lekare-ms-ticha.pdf

Tento článek byl uzavřen. Nemůžete k němu přidávat další komentáře.

Hlavní strana

Koncepce
Logopedie

Mateřská škola Jablonec nad Nisou
- Jablonecké Paseky, Tichá 19, příspěvková organizace

Máte-li zájem o umístění své reklamy na tomto webu, kontaktujte nás.

Prohlášení přístupnosti